Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Za krásného až letního počasí dne 19.4.2018 nás příjemně překvapili naši nejmenší fotbalisté, kteří v 1. kole jarní soutěže minipřípravek hráli tři utkání na hřišti ve Třebši. Potěšilo nás, že všichni naši hráči maximálně bojovali a bylo vidět, že si hru užívali a že celé to trénování má nějaký smysl a výsledek. Poděkování patří trenérovi dětí Sokolu Třebeš, který místo týmu Černilova, který nemohl dorazit, postavil dva týmy, aby si děti co nejvíce zahráli a jejich děti odehráli zápasy prakticky bez střídání.

19.4.2018
Dvě výhry nad týmy Sokol Třebeš v poměru 9:2 a 10:5 a výhra 4:2 nad SK Třebechovice pod Orebem je jen takovým bonusem stejně jako to, že za náš tým se podařilo dát gól 6-ti různým hráčům a náš brankář Daník předvedl několik krásných zákroků. Pro pořádek góly vstřelili Verunka 6x, Tomášek 5x, Vojtík 4x, Alex 4x, Míša S. 2x a Lukáš S. 2x. Děkujeme všem dětem za předvedené výkony a všem rodičům, příbuzným a známým za podporu v krásném fotbalovém odpoledni.
RS

Kde nás najdete