Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
V Okresní soutěži minipřípravek se výsledky nikam nezapisovali, netvořila se žádná tabulka, šlo o to, aby si děti zahrály a některé poprvé vyzkoušely opravdový fotbalový zápas. Zdravá soutěživost ale není na škodu, proto uvádíme statisticky několik čísel a jmen:
Celkem jsme odehráli 6x3 zápasy s různými soupeři na okrese Hradec Králové, (z toho 6x proti Třebši), tj. 18 zápasů, z toho 16 x výhra a 2x prohra, celkové skóre vstřelených a obdržených branek je 121:41
Alespoň v jednom kole, tedy ve třech zápasech si zahráli všichni i ti nejmenší ze současné minipřípravky, kde je teď celkem 16 dětí.
Za náš tým hráli a góly dávali Tomášek Feistel (45 gólů), Vojta Schmidt (26), Verča Šicová (16), Alex Knob (15), Míša Solich (5), Honzík Paulus (4), Luky Svoboda (3), Daník Zykl (2), Daník Doubrava (2), Míša Vrbová (2), Jirka Částka (1), Míša Karmanský a také naši nejmenší a nadějní kluci Luky Chvátal, Štěpánek Čmedla, Štěpánek Kopiště a Páťa Ptáček.
Všem nejmenším dětem FK Vysoká nad Labem patří dík za krásné fotbalové jaro plné zážitků pro jejich rodiče i trenéry a doufám, že hlavně pro ně samotné...
RS

Kde nás najdete