Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Mladší přípravka měla poslední dva víkendy fotbalově napilno. Nejdříve 24.11. v Předměřicích n. L. vyhrála po 3. vítězstvích s týmy Lhota pod Libčany 7:0, Stěžery B 2:0 a Slavia HK bílí 4:2 základní skupinu turnaje OFS HK a postoupila do finále hraného v neděli 2.12. 2018.
Vysoká 1.12.2018

V sobotu 1.12. na domácím turnaji ve Vysoké pro děti r. 2011 a ml. vyhrál náš tým všech svých 6. zápasů, skóre 24:2 a obsadil tedy 1. místo s 18b. před 2. Sokol Třebeš 10b., 3. TJ Paramo Pardubice 5b. a 4. Sokol Lhota pod Libčany 1b. Sestava: Strnad Tomáš, Paulus Jan, Doubrava Daniel, Svoboda Lukáš, Knob Alex, Rydlo Tomáš (nejlepší střelec turnaje), Šicová Veronika, Zykl Daniel, Schmidt Vojtěch (nejlepší hráč turnaje), Feistel Tomáš (nejlepší hráč pro tým) a Solich Michal. Góly: Tom R. 8, Tom F. 6, Vojta S. 6, Verča 2, Tom S. 1 a Míša S. 1.

V neděli 2.12. ve finále turnaje OFS HK v Předměřicích n. L. pak náš tým hladce porazil menší děti z Hořiněvse 9:0, po dramatickém boji prohrál se spojeným týmem Kratonohy/Roudnice 1:3 a v přímém souboji o 2. místo po dalším dramatickém a vyrovnaném utkání vyhrál nad týmem Stěžery A 5:2 Sestava: Strnad Tomáš, Doubrava Daniel, Vítek Jakub, Knob Alex, Brandys David, Rydlo Tomáš, Šicová Veronika, Schmidt Vojtěch, Feistel Tomáš a Kapoun Jan. Konečné pořadí: 1. Kratonohy/Roudnice 7 (8:5), 2. Vysoká 6 (15:5), 3. Stěžery 3 (11:8), 4. Hořiněves 1 (2:18). Nejlepší střelec: Tomáš Rydlo

OFS  Předměřice 2.12.2018

Poslední víkend byl docela náročný, ale nakonec plný medailí a cen pro všechny, ale hlavně společné fotbalové radosti, kterou si užili děti a doufám že i rodiče.

Kde nás najdete