Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
2018 12 09  2018 12 09 2

Dne 9.12.2018 byl pořádán v Chrudimi turnaj starších přípravek - ročník 2008. Tohoto turnaje se zúčastnilo i několik zvučných jmen jako např.: Jihlava, Šumperk, Žďár n.S., Jaroměř, atd.. Vysoká nad Labem měla před začátkem turnaje ze soupeřů respekt. Při vstupu do haly nervozita z týmu spadla a od prvního utkání předvádělo celé mužstvo jen to nejlepší, co se doposud naučilo. Krásné tvrdé souboje, nádherné křižné přihrávky a také spousta střelby. Z tohoto se zrodilo vítězství ve skupině a postup z prvního místa. Výsledky: 7:0, 4:3, 9:0 .
V boji o účast ve finále Vysoká nad Labem narazila na mužstvo Jihlavy. Během cca 7 minut bylo bohužel skóre 1:4. Kluci se nevzdali a do hry dali úplně vše, hlavně srdíčko a obrovskou bojovnost. Tím se povedlo dorovnat skóre na 4:4. V ochozech byla atmosféra ohromující, místy až infarktová. Bohužel Vysoká nakonec podlehla 4:5. Po tomto zápasu se celému týmu dostalo nejvyššího ocenění od všech trenérů a pořadatelů za nejhezčí utkání dne. Proto se nebojíme tento zápas nazvat "předčasné finále".
Poslední zápas hrála Vysoká proti Jaroměři. Toto utkání si pohlídala a tím si zajistila krásné 3. místo v turnaji. Kluci obdrželi medaile a pohár. Další cenu si z Vysoké vysloužil Dominik Polgár jako nejlepší hráč týmu. Cenu za nejlepšího střelce celého turnaje obdržel Tobiáš Čermák.
Věříme, že jak kluci, kteří se na tomto výsledku nadřeli, tak trenéři i rodiče si tento turnaj velice užili.
Hráči: Dominik Polgár, Michal Drábek, Vojta Vítek, Tomáš Novotný, Tobiáš Čermák, Martin Rydlo, Jirka Beran, Petr Zykl, Matěj Schmidt, Jáchym Škvrna, Vojta Schestag.

Všem děkujeme!

Kde nás najdete