Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
2019 01 12

V sobotu dne 12. 1. 2019 se starší žáci zúčastnili halového turnaje v Přelouči. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů: SK PŘELOUČ, SK PARDUBIČKY, TJ PARAMO PARDUBICE, FK KOLÍN, SK VELKÝ OSEK, FK LÁZNĚ BOHDANEČ, TJ TUPADLY, FK VYSOKÁ NAD LABEM, SK PŘELOUČ.
Hrálo se 1x15 minut, každý s každým ve dvou skupinách.
Ze skupiny jsme postoupili, z druhého místa, když jsme jeden zápas vyhráli a 2 zápasy remízovali. Prvním soupeřem v play off byl první celek z druhé skupiny Velký Osek, nad kterým jsme vyhráli 1:0. Ve finále jsme vyhráli nad týmem TJ Paramo Pardubice a vlastně jsme si vyměnili stupně vítězství z našeho turnaje.
Celý turnaj jsme odehráli ve výborném tempu, celkově jsme hráli aktivně, důrazně, také nás podržel brankář Petr Škoda, který chytal ve výborné formě a za celý turnaj nedostal gól. „Je vidět, když se chce, tak to najednou jde“. Musím vyzvednout kapitána Matěje Salavce, který obdržel individuální cenu, za nejlepšího hráče turnaje.

Konečný tabulka:
1. FK VYSOKÁ NAD LABEM
2. TJ PARAMO PARDUBICE
3. SK PARDUBIČKY
4. SK VELKÝ OSEK
5. FK KOLÍN
6. TJ TUPADLY
7. FK LÁZNĚ BOHDANEČ
8. SK PŘELOUČ

SESTAVA: brankář Petr Škoda, hráči Adam Kropáček, Patrik Stoklasa, Matěj Salavec, Tomáš Vavřička, Tobiáš Vlček, Martin Vojtíšek, Marek Matoulek, Michal Kubynets, trenér Kamil Šic.

Kde nás najdete