Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Poslední halové turnaje sehrála mladší přípravka, r. 2011 nejdříve dne 9.3. v Heřmanově Městci, kde za účasti 10-ti týmů náš tým FK Vysoká nad Labem po výsledcích ve skupině s FK Agria Choceň 3:0, s FC Hlinsko 1:5, s HFK Chrudim 3:0 a s SK Nemošice 0:4 v posledním zápase o umístění v dramatickém utkání porazil FC Slovan Havlíčkův Brod 4:3 a obsadil konečné 5. místo v sestavě: Strnad T., Zykl D., Svoboda L., Kolínek J., Feistel T., Knob A., Šicová V., Schmidt V. a Rydlo T.

2019 24 3

Rozloučení s halovou sezónou se nám povedlo nad očekávání, kdy dne 24.3. 2019 jsme si vyzkoušeli umělou fotbalovou travičku v nafukovací hale v Praze - Kolodějích, kde se nám podařilo vyhrát nad všemi soupeři z okolí Prahy a to: SK Union Čelákovice 3:1, Litavan Bohutín 6:0, SK Zeleneč 4:1 a Sokol Čestice 5:1 a náš tým tedy v turnaji zvítězil po pěkném předvedeném výkonu se spousty přihrávek a přesných zakončeních všech hráčů, kdy mimo jednoho brankáře si každý dal svůj zasloužený gól. Sestava: Tomáš S., Dan Z., Vojta S., Dan D., Alex K., Verunka Š., Tomáš F. a Tomáš R.
Zároveň děkujeme rodičům za dopravu a povzbuzování svých dětí a už se těšíme na tréninky a zápasy na venkovních hřištích.
RS 

2019 24 3 2

Kde nás najdete