Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Trebechovice 2019

V dubnu a květnu jsme sehráli druhou polovinu soutěže Okresního přeboru mladších přípravek, kdy jsme v 9-ti jarních kolech sehráli celkem 19 zápasů a kdo nás sledoval ví, že se nám podařilo všech 19 zápasů vyhrát a vstřelit v nich 163 gólů, 49 jsme jich obdrželi.

Nakonec jsme v součtu s podzimními zápasy obsadili v tabulce celkové 2. místo, kdy do této soutěže se i na jaře zapojilo 28 týmů působících pod Okresním fotbalovým svazem HK.
Na první pohled je to krásný výsledek, já toto ale nechci zveličovat, tabulka prakticky není veřejná a o všem úplně vypovídající a v této kategorii není prioritní výsledek, ale aby děti měly dobrý pocit ze hry a rozvíjely své fotbalové dovednosti. Na druhou stranu i děti jsou soutěživé, vnímají to a pokud jim to dělá radost, proč jim nedopřát pocit výhry.
Důležitým postřehem je však fakt, že se nám podařilo posunout herní projev týmu a často vídáme „hezký fotbal“. Je to samozřejmě hlavně individuálním herním zlepšením každého našeho hráče. My trenéři se snažíme nejen o to, ale pomalu i o nějakou týmovou souhru. A samozřejmě svoji roli hraje všeobecná podpora rodičů, příbuzných a známých, kterým moc děkujeme a odměnou jim je radost jejich a trochu našich dětí FK Vysoká nad Labem. -RS-

Kde nás najdete