Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Poslední úspěch této sezóny vybojovala část mladší přípravky, děti r. 2011 v Náchodě, kde za účasti 7 týmů po 4 výhrách a 2 remízách ve skupinových zápasech se nakonec utkal náš tým ve finálovém zápase proti FK Pardubice.

Nachod 2019 16 6

Již poslední zápas ve skupině s FC Hlinsko byl velmi kvalitní a dramatický, kdy do finále nás posunula těsná výhra 2:1. Finálový zápas s FK Pardubice však asi dlouho nezapomeneme nejen my trenéři a děti, ale i všichni přítomní diváci, kdy i za stavu 0:3 se naše děti nevzdaly, podařilo se jim stav zápasu srovnat na 3:3 a v penaltovém rozstřelu naši střelci chladnokrevně skórovali na rozdíl od svého soupeře a tedy po penaltách 2:1 náš tým celkově zvítězil, odvezl si pohár, medaile, pěkné ceny a hlavě neskutečné a krásné fotbalové zážitky. Díky!
Konečné pořadí: 1. místo: FK Vysoká nad Labem 2. FK Pardubice 3. FK Náchod 4. FC Hlinsko 5. FC Slavia HK 6. FK Náchod 2012 7. FK Náchod dívky
Sestava vítězů: Feistel Tomáš, Rydlo Tomáš, Šicová Veronika, Zykl Daniel, Paulus Jan, Svoboda Lukáš, Schmidt Vojtěch, Solich Michal, Strnad Tomáš a Doubrava Daniel

Kde nás najdete