Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Starší žáci odehráli soutěž BELSPORT Okresní přebor 2018/2019, která má podzimní a jarní část. Celkem odehráli v sezóně 20 zápasů. Celý tým prošel velkou obměnou, na začátku nás bylo 15 hráčů a konec sezóny jsme hráli pouze v 10 hráčích. Musím poděkovat i některým mladším žákům, kteří nám pomohli sezónu dohrát a vedli si velmi dobře. Naše výkonnost měla vzrůstající tendenci, kdy poslední zápasy jsme odehráli velmi dobře a vítězně.
Starší žáci odehráli 2 zimní turnaje, v Přelouči turnaj vyhráli a na domácím se umístili na 2. místě.
Vzhledem k tomu, že končím jako trenér u starších žáků a přecházím k mladší přípravce, rád bych poděkoval všem hráčům a rodičům, kteří se mnou vydrželi celých 7 let u FK Vysoká nad Labem. Jsem rád, že většina vydrží nadále hrát fotbal za naši obec a bude pokračovat v mladším dorostu. Obec Vysoká nad Labem, je jedna z mála obcí, která se snaží, aby děti měly dobré zázemí a mohly sportovat, přestože to není v dnešní době vůbec jednoduché. Jsem rad, že jsem mohl být součástí kolektivu dospívajících teenagerů 😉, kteří jako kolektiv něco dokázali a doufám, že budou jednou vzpomínat, jen na naše dobré a krásné časy. Snažil jsem se být „pozitivním trenérem“, mým cílem nebylo jen „vítězství za každou cenu“, ale učit hráče dovednosti, pomáhat hráčům rozvinout jejich pozitivní charakterové rysy, podpora zlepšování výkonu a dlouhodobé motivaci ke sportování, ke stmelení kolektivu, např. výlety na kolech, návštěva kina a jiných společných aktivit.
Velký dík za bojovnost, nasazení, odhodlání, morálku a týmový duch patří celému týmu:
Petr Škoda, Filip Šic, Vojtěch Lídl, Tobiáš Vlček, Patrik Stoklasa, Patrik Zezula, Marek Matoulek, Jakub Šulc, Jakub Knejp, Tomáš Šic, Adam Kropáček, Matěj Salavec, Tomáš Geleta, Martin Vojtíšek, Ondra Zeman, Tomáš Drábek, Bivoj Pleskot, Michal Kubynets.

Kamil Šic

Kde nás najdete