Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Starší přípravka hrála soutěž BELSPORT Okresní přebor 2015/2016, která má podzimní a jarní část. Hraje se systémem, každý, s každým dvojzápas, dvě mužstva proti sobě (v jeden den 1 zápas 2x20 minut, 2 zápas 2x20 minut). Okresní přebor se hrál na 2 skupiny A – městské a příměstské týmy, B – venkovní týmy. V podzimní části naše mužstvo FK Vysoká nad Labem ve skupině A skončilo na 7. místě z deseti účastníků (20 bodů, 18 zápasů, 6 výher, 2 remízy a 10 proher se skórem 51/96 branek). Prvních pět týmů z obou skupin postoupily do jarní části 2016 skupiny A. Vzhledem k tomu, že 3 týmy z podzimních skupin A, B odmítly hrát soutěž v těžší skupině A, naše mužstvo dostalo nabídku z OFS HK, hrát jarní část ve skupině A.
První fotbalový zápas jarní části se nám povedl, domácí vítězství a těsná prohra v závěru nad FC Slavia HK 5:2 a 4:5. V průběhu dalších zápasů se nám přestalo dařit, kdy v polovině jarní části jsme „zavírali bránu“ této tabulky. Pak, ale přišla změna, náš tým v sobě našel velkou sílu, bojovnost, odhodlání a poslední čtyři dvojzápasy vyhrál, vždyť jsme porazili týmy, které v tu dobu byly v tabulce na průběžném 2., 3. a 4. místě (8:4, 4:4, 3:1, 5:1, 5:4, 4:3, 5:2, 9:4). Náš tým se nakonec v tabulce umístil „pod bednou“, na krásném 4. místě, což je nejlepší výsledek mládeže v této kategorii (26 bodů, 18 zápasů, 8 výher, 2 remízy a 8 proher se skórem 70/72 branek). Velký dík za bojovnost, nasazení, odhodlání, morálku a týmový duch patří celému mužstvu: Tomáš Drábek, Adam Lacko, Adam Kropáček, Milan Mozol, Tereza Novotná (K), Ondra Machala (43 gólů), Roman Dostálek, Filip Šic, Tomáš Šic, Ondra Zeman, Filip Zezula, Matyáš Kučera, trenéři: Kamil Šic, Martin Machala. Výslednou tabulku naleznete v položce Bodové tabulky - Starší přípravka