Vítejte na stránkách fotbalového klubu mládeže FK Vysoká nad Labem

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Ondra Machala nás úspěšně reprezentoval ve výběru OFS Hradec U-10 (starších přípravek). Byl vybrán do výběru Okresního fotbalového svazu Hradec Králové ve věkové kategorii U-10.Po několika seznamovacích trénincích, kdy se kluci potřebovali spolu seznámit a sehrát, se tým Hradce zúčastnil 19. 6. v Častolovicích turnaje výběrů ostatních OFS Hradeckého kraje. Tým Hradce postupně vyhrál nad Jičínem, Náchodem, Trutnovem a Rychnovem nad Kněžnou a po zásluze celý turnaj vyhrál. Ondrovi se celý turnaj velmi povedl. Nastřílel za celý turnaj 12 gólů a škoda, že v závěrečném zápasu mu nevyšla i poslední trefa, kdy jeho střela nůžkami přes hlavu jen těsně minula tyč branky bezmocně přihlížejícího brankáře. To by aspirovalo na nejhezčí gól turnaje a za to, mu také celý stadion i se soupeři zatleskal. Ondrovi jen o dva góly utekl titul pro nejlepšího střelce turnaje. Při závěrečném vyhlašování byl ale velmi příjemně překvapen, převzal totiž pohár pro nejlepšího hráče turnaje! Byla to pěkná reprezentace našeho vysockého fotbalu a je to motivace i pro ostatní naše hráče, aby se v dalších turnajích objevil i někdo další z našeho týmu FK Vysoká nad Labem.

OFS Hradec U 10

Kde nás najdete